ט"ו בשבט תשפ"ב | מיטב האמנים שרים לכבוד ארץ ישראל ויוסף הצדיק | צפו

להאזנה:

לקראת ראש השנה לאילנות – חגה של ארץ ישראל, פריסמן הפקות מגישים מחרוזת לכבוד ארץ ישראל ויוסף הצדיק, בהשתתפות מיטב האמנים: סיני תור, מרדכי יצהר, הראל טל, ירמיהו פיחה, צחי קליין, יאיר כהן, יוסף ארנסטי ואליסף ניצן. בקליפ החגיגי שמלווה את המחרוזת, מתארחים האמנים בסדר ט"ו בשבט אצל ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ביקב כביר באלון מורה.

ט"ו בשבט, ראש השנה לאילנות הוא גם חגה של ארץ ישראל. בעוד רבים מתמקדים בפירות יבשים המיובאים מכל קצוות תבל, החליט המפיק יוסף פריסמן להחזיר את ארץ ישראל יחד עם נחלת יוסף הצדיק לקדמת הבמה.

כך בתחילת חודש שבט התכנסו מיטב אמני המוסיקה היהודית; סיני תור, מרדכי יצהר, הראל טל, ירמיהו פיחה, צחי קליין, יאיר כהן, יוסף ארנסטי ואליסף ניצן ביקב כביר באלון מורה, הצופה על הר גריזים, סמוך ונראה לקבר יוסף הצדיק זיע"א. סביב שולחות ערוכים במיטב פירות הארץ, אירח ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן את האמנים לסדר ט"ו בשבט ביקב כביר באלון מורה.

כטוב לבם בפירות הארץ, פצחו האמנים במחרוזת שירים לכבוד ארץ ישראל ויוסף הצדיק, יחד עם נגנים בהפקה מוסיקלית של נתנאל חמו וידידיה קליין. בין השירים במחרוזת; רחמנא אדכר לן, ואני נתתי לך שכם אחד, שירת שכם שחיבר הרב הלל אליהו ליברמן הי"ד, יהלומה יהלומה, בזכות יוסף הצדיק, טובה הארץ מאוד מאוד, נעימה לי ועוד.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: "אין מקום מתאים מהשומרון, לשיר ממנו על יוסף הצדיק וטובה של הארץ שפרושה מקצה לקצה מעל הר כביר, ובוודאי לעבר הר גריזים שם קברו של יוסף הצדיק. זכינו להיות הדור שחוזר לארצו, ואנחנו בשומרון זכינו לחזור לנחלת יוסף, המועצה האזורית שומרון ואני כמובן שמחים להלל את הארץ עם האמנים הנפלאים הללו היישר מכאן".

"ט"ו בשבט, החג בו אנו מתחברים אל פירות ארצנו הקדושה, מהווה הזדמנות מיוחדת להתחבר אל נחלת יוסף הצדיק ואל כלל ההתיישבות ביהודה ושומרון", מוסיף יוסף פריסמן, מפיק ויוזם הקליפ.

תגובה 1

  1. אהבתי מאד שלומות לדגן ראש המועצה על האתגר וקיום ההפקה יש לתת לסרטון קדימות בהפצה ולא רק בטו בשבט אני כבר שיבצתי את הסירטון בסרטשאני מקרין בבתי אבות בהתנדבות

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ברכות! 🎉

פנייתך התקבלה,

נפנה אליך בקרוב להצעת פרסום משתלמת.

הרשמה לאתר

שם משתמש*
שם פרטי*
שם משפחה*
אימייל*
טלפון
עיר מגורים
סיסמא*
אימות סיסמא*
תמונת פרופיל
Maximum file size: 1 MB
דילוג לתוכן