קול הנשמה | בועז אביאני מארח את אריאל אביזוב בסינגל סוחף | צפו בקליפ מילים

להאזנה:

מתוך רצון כנה להודות לקב"ה, יזם והלחין בועז אביאני שמגיע בכלל מתחום ההיי-טק, את השיר 'קול הנשמה'. חבר הילדות, המוסיקאי המחונן אריאל אביזוב גוייס להפקה המוסיקלית לפרק שחותם את ספר התהילים והתוצאה עוצמתית במיוחד.

בועז אביאני, עובד בכלל בתחום המכירות בענף ההיי-טק, אך מתוך. מתוך רצון כנה להודות לקב"ה – נולד השיר 'קול הנשמה'. לאחר שהלחן המוגמר היה בידו, יצר בועז קשר עם חבר ילדות מתקופת לימודי התיכון בחולון, המוזיקאי והגיטריסט המחונן אריאל אביזוב, הבעלים של סטודיו סול. אביזוב עיבד את השיר, הלחין לו מנגינה עוצמתית ומרטיטת לבבות וגם מבצע אותו, לצד קולות שניים של אביאני.

מילות השיר לקוחות מתוך מזמור ק"נ בתהילים, המזמור שחותם את ספר תהילים. המזמור הנו מעין הזמנה וקריאה כללית לכל אדם ולכל הבריאה להלל את בורא עולם בכלי נגינה ובשירה. קריאה שיש בה ריבוי גוונים של תהילה, הן ברעיונותיה והן באופני הביטוי שלה.

בועז אביאני: "אני מאד אוהב את ספר תהילים ונוהג לקרוא בו מדי יום. יש בו סגולות גדולות מאד וכשאני קורא את המזמורים אני מרגיש את עוצמתן האדירה של המילים הכתובות והמסרים המדהימים היוצאים מהן. החלטתי שאני רוצה להפיק ולהקליט שיר שמבוסס על מילות המזמור ועל המנגינה. אני מאד גאה בתוצאה המדהימה והמטרה העיקרית שלי היא להנגיש את השיר לכל אדם, ללא יוצא מן הכלל, מהמקום הכי כנה ולהזמין את כולם באמצעות מילות השיר והמנגינה המופלאה להלל את בורא עולם".

אריאל אביזוב: "כבר מתחילת העבודה על השיר התחברתי למילות המזמור ולבקשה העולה ממנו. התוצאה הפתיעה אותי מאד והיא הולמת באופן מרגש ביותר את המילים העוצמתיות של המזמור. כאדם חילוני אני מקווה שאנשים יאהבו את השיר, יתחברו למסר העולה מהמילים ושהוא יהווה גם סוג של תפילה לפיוס ואחדות בתוכנו".

האזנה עריבה!

לפרטים נוספים: יוסף ארנפלד 050.6962026 | YosefPR@gmail.com

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ברכות! 🎉

פנייתך התקבלה,

נפנה אליך בקרוב להצעת פרסום משתלמת.

הרשמה לאתר

שם משתמש*
שם פרטי*
שם משפחה*
אימייל*
טלפון
עיר מגורים
סיסמא*
אימות סיסמא*
תמונת פרופיל
Maximum file size: 1 MB
דילוג לתוכן