עקיבא בסינגל קליפ חדש | בשעה אחת | צפו

להאזנה:

(הקליפ מכיל נשים)

עקיבא תורג'מן, אחד היוצרים האמוניים והפוריים של העת הזאת – משיק סינגל אישי וחדש.
המילים המקוריות מציעות פרשנות עכשווית למאמר חז"ל "יש קונה עולמו בשעה אחת", לפיו גם כשלכאורה, הכול סגור וחתום ואולי כבר אין מה לעשות, בהחלטה אמיצה של רגע – אפשר לעשות, ולקנות את עולמך "בשעה אחת".
מילות השיר היפהפה, כאילו נכתבו לימי אלול, ימים של התכנסות פנימית, חשבון נפש ומבט על העתיד אגב העבר ובעצם, ימים של אלול: ״אני רוצה לזכור שגם כשנדמה לי שהכל, הכל נחתם ונסגר עלי" אומר עקיבא, "יש פתח לחיים, לשינוי, ואפשר להתחיל מחדש. לפעמים צריך להגיע לעומק הכאב כדי להתפלל לעומק התיקון".
ואכן את בשעה אחת כתב עקיבא יחד עם חבר אמת, מתניה בן אברהם ברגע כזה. "יש קונה עולמו בשעה אחת, אני מרגיש שהשיר הזה נכתב מתוך הנשמה שלי, אולי יותר מכל שיר אחר עד כה. הלוואי שהוא יגרום לכם להאמין שיש לכם סיכוי ממש עכשיו לחיות חיים נפלאים ומתוקים״.
עקיבא, בנו של ראש ישיבה בדימונה, כוכב עולה וחוצה מגזרים, ממשיך לפלס את דרכו הבטוחה ללב הקונצנזוס הישראלי. אחרי "אתה הולך איתי", "פשוטים", ״רק עוד רגע", ״שלום בבית״ והאחרון ״יש בך הכל״ – שזכו לעשרות אלפי השמעות בתקשורת ומיליוני האזנות בשירותי הסטרימינג, מגיע "בשעה אחת" שצפוי להיכנס ישר למצעדים ורשימות ההשמעה.
עקיבא מופיע בכל הארץ וממשיך לכבוש קהלים נוספים ברחבי העולם היהודי בזכות השירים, הקול, ההגשה והצניעות שלו. ונמצא בשיאו של סיבוב הופעות ארצי ומצליח שהביא אותו הקיץ לראשונה לבמה של אמפי שוני.
"בשעה אחת", מלווה בקליפ מרהיב ומרגש שצולם ביער ובהופעה האחרונה של עקיבא במועדון בארבי בתל אביב.

מילים ולחן: עקיבא תורג'מן ומתניה בן אברהם | עיבוד והפקה מוזיקלית: מאור שושן

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ברכות! 🎉

פנייתך התקבלה,

נפנה אליך בקרוב להצעת פרסום משתלמת.

הרשמה לאתר

שם משתמש*
שם פרטי*
שם משפחה*
אימייל*
טלפון
עיר מגורים
סיסמא*
אימות סיסמא*
תמונת פרופיל
Maximum file size: 1 MB
דילוג לתוכן