משנכנס אדר א' מרבין בקפיצה! והחודש: פרק ד' | דאגה מניין 2022 – בקולו של MBD

להאזנה:

מסורת חודשית: עוד יצירה מוזיקלית, הרביעית בסדרת "קפיצת הדרך", יוצאת לאור בראש חודש אדר א' וממשיכה את הרעיון המהפכני, בע"ה: בכל ראש חודש מופץ שיר נוסף בסדרה.
השיר הראשון במיזם "דדא ביה 2022" שהלחין יוסי גרין וביצע בחן רב אברהם פריד, השני היה "יש אמונה 2022" ששר עמית ליסטוונד, "יהודי פשוט 2022" של ליפא שמעלצר, והחודש אנו "מקפיצים" את הלהיט הבלתי נשכח של 'המלך' מרדכי בן דוד ויוסי גרין – "דאגה מניין". השיר יצא בתש"ן באלבום הכפול שכך גם נקרא The Double Album. וכן, גם הפעם מדובר בלהיט נוסטלגי שניצב על מדף שירי נכסי הצאן ברזל היהודיים של כל הזמנים.
מיזם "קפיצת הדרך" בוחר קלאסיקה שראויה ללבוש מוזיקלי אלקטרוני עכשווי ומעודכן, "שולף" באמצעות טכנולוגיה חדשנית את קולו של מבצע השיר המקורי, בונה מחדש את השיר והעיבוד – ומגיש לשומעים יצירה חדשה בה מככב קולו המקורי של הזמר. לפיכך, 'קפיצת הדרך' שעושה השיר החדש מאז נוצר לפני שנים רבות, ועד לצליל וסגנון עכשווי – הופך אותו לשיר תוסס ומעודכן, מתוך כבוד גדול לעיבוד המקורי, בלי להרוס אותו, או חלילה, להורידו ברמה. לטרק הנוכחי מצורפת גם גרסת אקסטנד לתקליטנים ולתקליטנים ברוחם.
על המיזם חתומים יוחנן בלייך, מעבד מוזיקלי מוכשר, איש התקשורת ומגיש המצעד קובי סלע ואיש המיתוג והאסטרטגיה העיצובית אייל גור שעיצב את השפה הגרפית של המיזם כולו. עד כה הוכנו במעבדת 'קפיצת הדרך' 10 שירים, ושירים נוספים נמצאים בעבודה.
אדר א' שמח יהודים!
(ואם אדר א' יהיה מספיק שמח, תארו לעצמכם מה אנחנו מכינים לראש חודש אדר ב'?)

מילים: בעל ה'אבן עזרא' | לחן: יוסי גרין | עיבוד: יוחנן בלייך | הפקה: קוביס
מיתוג: אייל גור | קליפ: MatiShriki

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ברכות! 🎉

פנייתך התקבלה,

נפנה אליך בקרוב להצעת פרסום משתלמת.

הרשמה לאתר

שם משתמש*
שם פרטי*
שם משפחה*
אימייל*
טלפון
עיר מגורים
סיסמא*
אימות סיסמא*
תמונת פרופיל
Maximum file size: 1 MB
דילוג לתוכן