מנחם שוקרון עם סינגל שלישי | בדרך אליי | צפו

להאזנה:

"בדרך אליי" החדש של מנחם שוקרון, הוא שיר שמתאר את הנוכחות שלנו בעולם הזה, כאנשים שנדרשים בכל יום לעבור תהליכים והרבה פעמים זה מרגיש כמו מסדרון צר. צריך לפתוח פתח קטן של אמונה ולראות את האור בוקע מתוכנו, כי הכל נמצא בנו ולא מגיע מבחוץ "וזאת הדרך אליי, אל האור", אומר מנחם.
פעמים רבות – אנחנו מצפים לניצחון גדול, והאמת שהפתרון המוחלט, מגיע דווקא מניצחונות קטנים שאוספים בדרך, כי הרי כל הזמן אנחנו בדרך אל עצמנו. התובנה הזאת שאובה מרעיון חסידי, גישה חב"דית, "דע מה למעלה, ממך", הכל הולך לפי האמונה שלנו בדברים. לכן, הדרך היא אליי, ולא דרך יעדים חיצוניים. כשאדם מפנים שהכל בראש, הוא מוצא את הפתרון הקיומי שלו ואת המקום הנכון שלו. כולנו, בני האדם, מחפשים מקום, והמקום הזה מתקבל כשזה מתוך עצמנו.
כמו שאומר האדמו"ר הריי"צ "אמן צריך לכבוש את עצמו, ולא את הקהל". מנחם שוקרון מאמץ את האמרה הזאת בחום: "הייתי רוצה שהשיר יעורר אופטימיות וביטחון לדרך, למסע החיים. תקוותי היא שכל מי שיאזין לשיר הזה יידע שכל מה שאנחנו עוברים בחיים הוא חלק מתוכנית אחת גדולה וטובה בשבילנו. במילות השיר נאמר ש"כל השקיעות של החיים הולידו בי זריחות". השיר הזה בא לנסוך בנו תחושת אופטימיות אך הוא גם מתחשב בדרך ובתהליך שלפעמים לא הכי קל לעבור…".
"בתקופה שנוצר השיר הייתי שקוע בכמה פלונטרים בחיי האישיים, הלכתי לנגן מנגינה שתעודד אותי, ועל זה נבנה השיר. את הפזמון כתבתי באמצע הופעה בבית חב"ד סביון, הייתי צריך להתחיל עם קבלת פנים, והיה לי בלק אאוט ולא זכרתי מה רציתי לשיר. ברחו לי המילים, תפסתי את הבוזוקי וניגנתי את הפזמון לאנשים סביבי וככה בניתי את השיר הזה. הבתים כבר הורכבו אחר כך, וגם המעבר מהבלקני לפופ …".
לשיר מתלווה קליפ ססגוני ומרהיב שמבטא את הקו שהשיר מציג. "לשיר בדרך אליי יש קצב מדבק ועסיסי, מילים עם עומק והגשה בגובה העיניים" אומר מנחם.

"בדרך אליי" | מילים ולחן: מנחם שוקרון | עיבוד והפקה מוזיקלית :נאור כרמי

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ברכות! 🎉

פנייתך התקבלה,

נפנה אליך בקרוב להצעת פרסום משתלמת.

הרשמה לאתר

שם משתמש*
שם פרטי*
שם משפחה*
אימייל*
טלפון
עיר מגורים
סיסמא*
אימות סיסמא*
תמונת פרופיל
Maximum file size: 1 MB
דילוג לתוכן