הרב שלמה קאהן הוכתר לחתן ההלכה באירופה | כנסו לידיעה

אמש באירוע רב משתתפים בפריז הוכתר הרב שלמה קאהן לחתן הלכה למעשה באירופה לשנת תשפ"ב. במהלך האירוע הופיעו גדולי הזמר אוהד מושקוביץ, קובי ברומר, יונתן שינפלד, על ההפקה: דוד פדידה. צפו ברגעי ההכרזה הדרמטיים:

אמש התקיים בפריז אירוע הגמר של 'חידון הלכה למעשה' באירופה עם הגאון הרב אופיר יצחק מלכא שליט"א. האירוע התקיים ביוזמת ארגון ׳סטנדר׳ בנשיאות הרה״ג יצחק סבן הכהן שליט״א. מאות משתתפים הגיעו לאולם Dock Eiffel לחלוק כבוד לארבעת הרבנים שהגיעו לגמר החידון. בתום ערב ארוך ודרמטי, שני סבבי שאלות בעיון ובבקיאות וסבב נוסף של שאלות מו״צ, הוכתר הרב שלמה קאהן מהעיר ליון ל'חתן הלכה למעשה' באירופה לשנת תשפ״ב וזכה בפרס כספי של 6,000 יורו. לסגנו הוכתר הרב מיכאל בנישו שליט"א שזכה אף הוא בפרס כספי מכובד על סך 3,000 יורו.

בעקבות ההצלחה האדירה של החידון בשנים האחרונות באירופה, יזם הרב יצחק סבן הכהן את קיום החידון גם בשנה זו, למרות הקשיים בשל מגבלות הקורונה. בארגון 'סטנדר' דאגו לקיים את החידון לאברכי הכוללים ותלמידי הישיבות באירופה שיזכו ללמוד ולהבחן על הלכות שבת. מאות אברכים מכל רחבי אירופה נרשמו לחידון, עשרות מתמודדים נבחנו בכל השלבים – בכתב ובע"פ, וכאמור, לגמר הגדול הגיעו 4 מתמודדים מובחרים בלבד.

האירוע הועבר בשידור חי להאזנה ולצפיה ב׳קול חי׳ בהנחייתו של מנחם טוקר ובשיאו של הערב נהנו המשתתפים ממופע מוזיקלי של גדולי הזמר החסידי אוהד מושקוביץ, קובי ברומר ויונתן שינפלד בניהולו המוזיקלי של אהרל׳ה נחשוני שטסו במיוחד לפריז עבור האירוע. בנוסף הפתיע על הבמה הזמר רפאל אוזן, בן הקהילה הצרפתית שזכה בעונה האחרונה של ׳הקול הבא׳. על הבמה המרשימה באולם הוקמו מסכי לד ענקיים ומערכות מולטימדיה שכמותן לא ראתה פריז. על ההפקה המורכבת חתום המפיק דוד פדידה שהטיס מישראל צוותי הפקה מיוחדים עבור האירוע.

לצפיה בגלריה

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ברכות! 🎉

פנייתך התקבלה,

נפנה אליך בקרוב להצעת פרסום משתלמת.

הרשמה לאתר

שם משתמש*
שם פרטי*
שם משפחה*
אימייל*
טלפון
עיר מגורים
סיסמא*
אימות סיסמא*
תמונת פרופיל
Maximum file size: 1 MB
דילוג לתוכן